خدمات سئو

فقط محدود به «بهینه‌سازی سایت» نیست.

با پرومایزر، مخاطبان و رقبای خود را بهتر بشناسید و برای رسیدن به اهدافتان، برنامه داشته باشید

نقشه راه، قبل از اولین قدم!
 • تحلیل نیازهای مخاطبان

  کلمات کلیدی گویای نیازهای واقعی کاربران نیستند. آنچه مردم در فیلد جستجوی گوگل «می‌نویسند» با آنچه که در واقع «می‌خواهند» لزوماً یکسان نیست. ما منظور و هدف جستجوی کاربران را تحلیل می‌کنیم تا بدانیم کدام نیازها را می‌توانند در سایت شما برطرف کنند.

 • تحلیل نقاط قوت و ضعف رقبا

  ما قرار نیست شبیه قوی‌ترین رقیب باشیم! با تحلیل رقبا، برآوردی از فرصت‌ها و تهدیدهای پیش روی کسب‌وکار شما به دست می‌آوریم که به ما در تدوین استراتژی سئو کمک خواهد کرد.

 • تدوین استراتژی سئو

  از هزار مسیر می‌توان به قله رسید (یا گاهی نرسید!). ما کوتاه‌ترین مسیر برای رسیدن به اهداف کسب‌وکار شما را طراحی می‌کنیم.

خدمات سئو پرومایزر

شرکت دیجیتال مارکتینگ پرومایزر، به پشتوانه سال‌ها تجربه‌ی همکاری سامانه خبری آسام (شریک تجاری پرومایزر) با رسانه‌های بزرگ ایران، با خدمات و محصولاتی حرفه‌ای،‌ مسیر رشد کسب‌وکار شما را بهینه‌سازی می‌کند.

 • مدیریت پروژه سئو

  سئو یک پروژه‌ی مقطعی نیست. موفقیت پایدار در جذب مخاطبان از موتور جستجوی گوگل نیازمند یک فرایند به هم پیوسته از «برنامه‌ریزی»، «اجرا» و «نظارت» است. تیم سئو پرومایزر از برنامه‌ریزی تا نظارت بر اجرای فرایندهای سئو در کنار کسب‌وکار شماست.

 • طراحی محتوا

  هر محتوا پیش از تولید باید بر اساس نیازهای کاربران و الگوریتم‌های گوگل طراحی شود. ساختار محتوای طراحی شده به نویسنده و تولید کننده‌ی محتوا کمک می‌کند تا دقیقاً همان محتوایی را تولید کند که کاربران می‌خواهند و گوگل می‌پسندد.

 • بهینه‌سازی محتوای موجود

  در سایت‌‌هایی که زمان زیادی از فعالیت‌ آن‌ها می‌گذرد، پتانسیل زیادی در محتواهای موجود برای جذب مخاطب وجود دارد که به دلایل متعدد این پتانسیل‌ها به بازدهی مورد انتظار نرسیده‌اند. شناسایی دلایل این موانع و تدوین دستورالعمل‌هایی برای رفع موانع، یکی دیگر از خدمات ما برای رشد کسب‌وکار شماست.

 • سئو تکنیکال

  اشتباهات و ضعف‌های فنی در طراحی و توسعه سایت شما می‌تواند مشکلات زیادی از جمله اختلال در عملکرد ربات‌های گوگل، کاهش قدرت رقابتی صفحات سایت و تجربه ناخوشایند کاربران شود. اگر سایت شما از سیستم مدیریت محتوای آسام قدرت گرفته باشد، خدمتان سئو تکنیکال برای شما به رایگان انجام خواهد شد. در غیر این صورت، کارشناسان ما با آنالیز سئو تکنیکال و ارائه راهکارهای بهینه‌سازی، به تیم فنی شما برای بهبود وضعیت سایت کمک کنند.

مشتریان و نمونه کارها

با ما تماس بگیرید

ما مشتاق شنیدن صدای شما و پاسخ به سوالاتتان هستیم.

شماره تماس:

۰۲۱ - ۹۱۰۰۸۲۱۲