خوشه بندی کلمات کلیدی

دیگه اون زمونه‌ای که بعد از کیورد ریسرچ می‌رفتیم سراغ تولید محتوا گذشته. هرچقدر گوگل هوشمندتر میشه، روش‌های قدیمی استفاده از کلمات کلیدی اثرگذاری خودشون در سئو رو از دست میدن. باید از کلمات کلیدی بتونیم نیازهای واقعی کاربران رو تشخیص بدیم.

مشکل کجاست؟
 • بدون کیورد کلاسترینگ چه اتفاقی رخ میده؟

  با آپدیت‌های جدید گوگل، اگر شما بدون بررسی نیازهای کاربران فقط با کلمات کلیدی شروع به تولید محتوا کنید، کسی مطالب شما رو نمی‌بینه (حتی اگه اختصاصی و باکیفیت باشن). در نتیجه، رقبای شما به نیازهای اونا پاسخ میدن و گوگل بازدیدها رو به سایت‌های رقبا می‌فرسته.

ما دقیقاً چی کار می‌کنیم؟
 • مرحله اول

  ما در مرحله اول با بررسی اهداف شما، وضعیت رقبا و نیازهای مخاطبان، لیست جامع و کاملی از کلمات کلیدی مرتبط به سایت شما رو از بزرگ‌ترین منابع اطلاعاتی استخراج می‌کنیم. اما این لیست کلمات کلیدی به صورت خام قابل استفاده نیستن و پراکندگی کلمات باعث سردرگمی در تولید محتوا خواهد شد.

 • مرحله دوم

  در مرحله دوم با ابزار اختصاصی خودمون که توسط متخصصان سئو و دیتاساینس پرومایزر توسعه داده شده، دلیل جستجوی هر کلمه کلیدی رو تحلیل می‌کنیم و بر اساس مشابهت نیازهایی که کاربران از جستجوی کلمات کلیدی دارن، این کلمات رو خوشه‌بندی می‌کنیم.

این کارها چه فایده‌ای دارن؟

 • شناخت بهتر مخاطبان

  وقتی کلمات جستجو شده توسط مخاطبان خودتون رو به صورت خوشه‌بندی شده در اختیار داشته باشید، آگاهی دقیق‌تری نسبت به نیازهاشون دارید.

 • استراتژی هدفمند

  با خوشه‌بندی کلمات کلیدی می‌تونید روی تولید موثرترین محتواها سرمایه‌گذاری کنید.

 • صرفه‌جویی در زمان

  کیورد کلاسترینگ باعث میشه بهتر و سریع‌تر به اهداف سایتتون برسید. چون از این به بعد باید هر محتوا یک نیاز مهم از مخاطبان رو هدف بگیره.

این سرویس چجوری قیمت‌گذاری میشه؟

مبنای قیمت‌گذاری این سرویس، شمارش تعداد کلمات کلیدی است.

پلن تعداد کلمات قیمت (تومان)
۱ ۱۵/۰۰۰ ۷ میلیون
۲ ۵۰/۰۰۰ ۲۰ میلیون
۳ ۱۰۰/۰۰۰ ۳۵ میلیون

با ما تماس بگیرید

ما مشتاق شنیدن صدای شما و پاسخ به سوالاتتان هستیم.

شماره تماس:

۰۲۱ - ۹۱۰۰۸۲۱۲